RC Autoklub Mariánské Lázně

Modelářký RC Autoklub zabývající se převážně modely BUGGY v měřítku 1:6

Novinky

fotky z celého závodu v kategorii FOTOGALERIE / PHOTOS

      Už od středy najížděli závodníci z celé Evropy do autokempingu LUXOR u Mairánských Lázní na letošní poslední závod Grand Prix Efra Off road 1:6.
Stejně jako v loňském roce je přihlášeno 70 závodníků mezi nímižje celá Evropská špička. Mistr Německa, Holandska, Belgie, České republiky atd.

Pátek
     Po postavení stánků, stanů, pavilonu a poslední kontrole modelů začíná ve 12 hodin první měření tréning. Dráha je perfektně připravená, poloti spokojení. Teď ještě naladit správně pneumatiky, tlumiče, brzdy, převody.
Po prvním tréningu nejrychlejší Pavel Šiler za ním těsně Kay Koops (mistr Holandska) a zatím vedoucí jezdec celého seriálu GP. Po prvním kole tréningů se musí dráha pokropit, protože i v Mariánských Lázních už měsíc nepršelo a prach je všude.
Hurá - povedlo se zprovoznit WEB kamera a tak bude i na webu i přímý přenos ze závodů. A také jsme konečně dostali přístup ne švýcarský server a tak i výsledky budou on-line vysílány na web. Tréning končí v 17:00 a následuje 2 hodinová úprava dráhy - bagry, traktory, válec, lopaty. (No hrůza). Zaplať pán bůh za  Honzu šafránka (majitel uvedených strojů a našeho člena), ale i ostatní makají, aby na sobotu byla dráha opět super.
  

Ve dnech 4 - 6.9.09 se v Německém Drees uskutečnilo evropské finále 24 H ENDURANCE HPI BAJA. Tohoto 24 - hodinového závodu se zúčastnilo 15 týmů z celé Evropy. Velkého úspěchu dosáhl tým z České republiky ve složení Vašek Strupek, Jakub Bartůněk, Petr Volf, Pavel Schiller, Roman Petrák a Honza Morávek, který v tomto prestižním závodě zvítězil. Dva z členů týmu jsou příslušníky RCA Mar. Lázně.
Posledni komentare
08.09.2009 18:17:25: Jste fakt dobrý, gratulujismiley${1}
1  
2  
3  
4  
 
Modelářský klub RCA Mariánské Lázně, Česká 755, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika, email:club@rcaml.cz, tel. 00420777724800